پیام فرستادن
aboutus

GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD

GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD
1 2 3 4
GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
خاورمیانه
افریقا
مارک های: CAT،VOLVO،CUMMINS،PERKINS،HITACHI،KOBELCO
تعداد کارمندان: 15~35
فروش سالانه: 5000000-8000000
سال تاسیس: 2014
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
معرفی

قطعات ماشین آلات ساخت ماشین آلات GUANGZHOU JIJAUE متخصص در تحقیق و توسعه و تولید سوخت های معمولی سوخت دیزل فشار بالا و اجزای مرتبط است. در حال حاضر محصولات اصلی ما عبارتند از محصولات سیستم مشترک سیلندر (هوا سرد و آب سرد)، محصولات سیستم دیزلی سنگین دیزل، مجموعه های انژکتور مشترک ریلی برای وسایل نقلیه تجاری و ماشین آلات ساخت و ساز، اتصال راه آهن مشترک، مونتاژ راه آهن مشترک، الکترومغناطیسی رایج مشترک و غیره.

سرمایه ثبت شده شرکت ما 150 میلیون یوان است و دارایی های کل 400 میلیون یوان است. سیستم TS16949 با کیفیت و گواهینامه سیستم های زیست محیطی ISO14001 به تصویب رسیده است. شرکت ما با بیش از 50 نفر یک مرکز خدمات فنی و فنی تولید کرده است. بر اساس سالهای انباشت تکنولوژی و مدیریت مدرن سازمانی به عنوان پایه ای برای توسعه این شرکت، ما در تحقیق و توسعه و تولید سیستم های تزریق سوخت معمولی ریلی دیزل با فشار بالا و اجزای مربوطه متخصص هستیم. در حال حاضر شرکت ما یک کارخانه مدرن با ظرفیت 15000 متر مربع دارد که با بیش از 50 تجهیزات دقت بالا از آلمان، سوئیس، ایالات متحده، ژاپن و دیگر کشورها مجهز است. این شرکت در مرحله اول 400 میلیون یوان سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر ما ظرفیت تولید 200،000 مجموعه محصولات تک سیلندر مشترک سیستم ریلی، 10،000 مجموعه محصولات سنگین سیستم دیزلی مشترک، 500،000 مجموعه انژکتور مشترک و 1 میلیون نازل مشترک راه آهن، 1 میلیون سوپاپ راه آهن مشترک مجموعه ای از 500،000 رشته الکترومغناطیسی مشترک. شرکت ما همیشه به یک نگرش باز، همکاری و توسعه مشترک صنعت صنعت سوخت داخلی پایبند است و تلاش می کند تا صنعت ملی را احیا کند. ما منتظر راهنمایی شما از شرکت ما هستیم.

تاریخ

ما در زمینه تولید، توسعه و فروش قطعات مخصوص بیل مکانیکی با سالها استثمار و نوآوری مشغول به کار هستیم، ما توانایی توزیع هزاران قطعات کاوشگر را داریم، شامل موارد زیر است: اجزاء برقی، قطعات لاستیکی، قطعات موتور، مهر و موم روغن، قطعات مصرفی عمومی، قطعات آهن ، و هیدرولیزر و غیره، در صدها تن از سنسورها با طیف کامل محصولات و تضمین کیفیت.

ما اصل را برای توسعه کیفیت و ارائه خدمات رضایت بخش بهتر از محصولات حفظ می کنیم، ما همیشه بر این باوریم که محصولات با کیفیت خوب می تواند به ایجاد تصاویر خوب کمک کند و با خدمات خوب، مشتریان ارزشمند همیشه از ما حمایت خواهند کرد. ما صمیمانه امیدواریم که با شما همکاری داشته باشیم و روابط تجاری قوی تر با یکدیگر برقرار کنیم.

سرویس

گوانگ ژو JIAJUE تجهیزات ماشین آلات CO., LTD تولید یک شرکت جامع ادغام Excavator سیم بند، کنترل کننده ماشین آلات،نظارت بر تحقیقات و توسعه تجهیزات صنعتی مختلف، فروش و خدمات نمایندگی. کارگاه تولید در مقیاس بزرگ موجود این شرکت مساحت 3000 متر مربع را پوشش می دهد و بیش از 100 کارمند دارد.ظرفیت تولیدی سالانه ی ده ها میلیون قطعات سیم کشی دارد.توسط بازرگانان بزرگ مثل KOMATSU معامله شده "هيتاچي" شرکت KATON، SNY و سایر مارک های ماشین آلات ساختمانی پشتیبانی قطعات پشتیبان پس از فروش را ارائه می دهند.ما خدمات مشتری و کنترل کیفیت محصول را به عنوان پایه و اساس شرکت گرفته ایم.از طریق کنترل کیفیت سختگیرانه، سریع ترین خدمات، انعطاف پذیر ظرفیت تولید سری کوچک با سرعت بالا برای ارائه مجموعه ای کامل از راه حل های بغل سیم.

تیم ما

چین GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD نمایه شرکت 0

چین GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD نمایه شرکت 1

چین GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD نمایه شرکت 2

چین GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD نمایه شرکت 3

 

این فروشنده های با تجربه ای هستند که با آنها کار می کنید، محصولات حرفه ای را به رسمیت می شناسید، مسئول، خدمات مشتری خوب، حس قوی کار تیمی،تجربه صادرات خوب و اشتیاق کامل;

 

گوانگژو ژیاژو بیش از 4 سال تجربه در قطعات حفاری دارد، تیم حرفه ای، کارآمد و مسئول به همکاری ما در بازار جهانی کمک می کند.

اطلاعات تماس